Mosse Koleji
Mosse Koleji

Sevgiyle Eğitim Sistemi

Mosse Koleji, başkent Ankara’da Alya ve Küçükkent Çocuk Akademilerinin devamı olarak Mayıs 2017'de Etimesgut Bulvarı, Bağlıca’da anaokulu, ilkokul, ortaokul olarak eğitim öğretim hizmetine başlamıştır.

Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK’ün eğitim anlayışını özümseyerek, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan, vatanını ve milletini seven, çevresine duyarlı, araştıran ve sorgulayan, yaratıcı ve eleştirel düşünen, her platformda kendini ifade eden, özgüvenli nesiller yetiştirmektedir.

Sor, Görüş ve Önerileriniz İçin

info@mossekoleji.com

Değerlerimiz

MOSSE Eğitim Kurumları olarak yetiştirdiğimiz öğrencileri en büyük değerlerimiz olarak görüyoruz. Milli ve manevi değerlere sahip,saygılı, hoşgörülü, dünyaya eleştirel bakan ve analitik düşünce tarzını benimsemiş nesiller yetiştirmek için elimizdeki bütün imkanları seferber etmekten çekinmiyoruz.

Her birey farklıdır,farklılıklar özen ister!”

Vizyonumuz

Eğitimde kalite ve başarıları ile fark yaratan seçkin bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

Mutlu, özgüvenli, başarılı, sağlıklı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü gelişimi önemseyen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan, ulusal kültürünü özümsemiş, Atatürk ilke ve devrimlerini içselleştirmiş aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.